30.9.2013 - 80.díl

5. října 2013 v 23:18 | *Lucy* |  Epizody
Na úvod se do hry zapojí hned dva diváci, kteří svými ústy budou dělat "ZVUKOVÉ EFEKTY", na něž svým hraním bude muset reagovat Geňa a Suchoš. Ti ztvární nového majitele zámku a dlouholetého správce. Jelikož si ale Richard s Michalem na začátku neporozuměli a mají oba za to, že jsou správci, hra bude ještě vtipnější, než by se očekávalo.

V další hře bude muset Partičkářům stačit jen "JEDNO SLOVO" na to, aby společně vytvořili vtip o zajíci. Jelikož ale zoufalý Michal začne tvořit taktikou "zkusím nějaké vtipné slovo a je mi jedno, jestli s tím souvisí", zaslechneme i větu: "Zpoza tchoře vylezl průvodčí a jeho rýže byla grogy." Takový vtip se bude asi těžko pamatovat.

"TISKOVKA" s Igorem Chmelou, který se promění v Gargamela, ale bude nezapomenutelná. Zúčastní se jí totiž Michal za časopis KRTCI A NOHY, Ondra coby Zdeněk Psůtek z periodika HUBÍME ZAHRADNÍ ŠKŮDCE se svou rubrikou Genocida a Geňa s oblíbeným měsíčníkem ZAHULÍME, UVIDÍME. Hoši sice budou mít trochu problém s tím, kdo je to ten Gargamel, ale Geňa jim to nakonec hezky vysvětlí. "To je chlap, co chytá takové modré věci. Má kočku a nemá rád Šmouly, protože jsou modrý. Něco jako Paroubek a ODS dohromady."

Jako předposlední se na řadu dostane již výše zmíněná hra "ZDVOJENÉ ALTEREGO", v níž Geňa coby prodejce a Igor jako kupující mají svá alterega - Ondru a Michala - kteří říkají, co si ti dva při své konverzaci opravdu myslí. Nakonec se ale ukáže, že Igor umí číst Geňovy zvrhlé myšlenky.


Partičku zakončí "COUNTRY MUZIKÁL", v němž na svatbu doběhne milenec nevěsty a prozradí šokující tajemství.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pustule pustule | Web | 21. června 2015 v 1:00 | Reagovat

zarucena pujcka pred vyplatou ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama