Říjen 2013

Rok od 300 000 fanoušků na fb Partičky

21. října 2013 v 15:31 | *Lucy* |  Nejnovější informace
Další věcí je, že 9.října to byl rok, co na fb Partičky se překročila hranice 300 000 fanoušků. A tím pádem je to rok od MOSKAU!!! :D

Dodatečné přání Ondrovi k narozeninám

21. října 2013 v 15:24 | *Lucy* |  Ondra Sokol
Dloho jsem tu nebyla, za což se omlovám a pokusím se alespoň trochu napravit...

Zaprvé bych chtěla opožděně popřát Ondrovi všechno nejlepší k jeho 42. narozeninám, které slavil 16.října. :)

Ondrovi jsme na facebooku samozřejmě přáli a Ondra byl opravdu rád a něco nám napsal:

Dneska je Partička naposled na Prima Cool!!

21. října 2013 v 15:16 | *Lucy* |  Nejnovější informace
Ano, je to pravda. Dnes je naposled Partička na Prima Cool od 21:50 a od příštího týdne (29.10.) bude každé úterý zpět na "velké" Primě od 22:10!!! :) Více zde: http://cool.iprima.cz/particka/novinky/particka-se-vraci-na-primu-muze-za-to-suchankova-mama


30.9.2013 - 80.díl

5. října 2013 v 23:18 | *Lucy* |  Epizody
Na úvod se do hry zapojí hned dva diváci, kteří svými ústy budou dělat "ZVUKOVÉ EFEKTY", na něž svým hraním bude muset reagovat Geňa a Suchoš. Ti ztvární nového majitele zámku a dlouholetého správce. Jelikož si ale Richard s Michalem na začátku neporozuměli a mají oba za to, že jsou správci, hra bude ještě vtipnější, než by se očekávalo.

V další hře bude muset Partičkářům stačit jen "JEDNO SLOVO" na to, aby společně vytvořili vtip o zajíci. Jelikož ale zoufalý Michal začne tvořit taktikou "zkusím nějaké vtipné slovo a je mi jedno, jestli s tím souvisí", zaslechneme i větu: "Zpoza tchoře vylezl průvodčí a jeho rýže byla grogy." Takový vtip se bude asi těžko pamatovat.

"TISKOVKA" s Igorem Chmelou, který se promění v Gargamela, ale bude nezapomenutelná. Zúčastní se jí totiž Michal za časopis KRTCI A NOHY, Ondra coby Zdeněk Psůtek z periodika HUBÍME ZAHRADNÍ ŠKŮDCE se svou rubrikou Genocida a Geňa s oblíbeným měsíčníkem ZAHULÍME, UVIDÍME. Hoši sice budou mít trochu problém s tím, kdo je to ten Gargamel, ale Geňa jim to nakonec hezky vysvětlí. "To je chlap, co chytá takové modré věci. Má kočku a nemá rád Šmouly, protože jsou modrý. Něco jako Paroubek a ODS dohromady."

Jako předposlední se na řadu dostane již výše zmíněná hra "ZDVOJENÉ ALTEREGO", v níž Geňa coby prodejce a Igor jako kupující mají svá alterega - Ondru a Michala - kteří říkají, co si ti dva při své konverzaci opravdu myslí. Nakonec se ale ukáže, že Igor umí číst Geňovy zvrhlé myšlenky.


Partičku zakončí "COUNTRY MUZIKÁL", v němž na svatbu doběhne milenec nevěsty a prozradí šokující tajemství.


Všechno nejlepší Igi!

2. října 2013 v 19:24 | *Lucy* |  Igor Chmela
Včera měl Igor svátek. Bohužel jsem se sem nedostala, tak opožděně přeju vše nejlepší. :)