9.9.2013 - 77.díl

14. září 2013 v 16:30 | *Lucy* |  Epizody
Nálady se lidem hodně střídají, obzvlášť ve vypjatých chvílích. Jako třeba před adrenalinovým bungee jumpingem. Ondra bude sice Geňův instruktor, ale se skákáním nemá žádné zkušenosti. Z psychického vypětí kvůli pochybnostem se tedy dostane přes halucinace a severokorejský mód až k dočasné homosexualitě.
Hra Stop bude pro Geňu lehce traumatická. Nejenže z něj Michal udělá loutku pro svoje divadlo, ale hlavně mu do krku nacpou klarinet.
Při Interview zavítá do Ondrovy talk show člověk, co má s tímhle formátem bohaté zkušenosti - Karel Šíp. Jen se bude potýkat nejprve s rozdvojením své osobnosti (Geňa + Michal), postupem času dokonce s jejím rozčtvrcením - to když se zapojí i Igor a Dano. Ondra si s ním proto moc nepokecá.
Příběh nezanechá jedno oko suché. Partička bude tklivě vyprávět o ošklivém princi, jeho putování světem posedlým fyzickou krásou a několika neúspěšných pokusech o sebevraždu.

Závěrečná Opera nabídne kromě nesporných hudebních kvalit i sociologickou sondu do české společnosti. Třídní boj se rozhoří mezi Parlamentem ČR (Michal a Ondra) na jedné straně a uklízečkou (Igor) a Karlem z údržby (Geňa) na straně druhé. A bude to řádné drama. A o hudební podklad se postará Marián výjimečně oblečený v civilu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaká hra se vám nejvíc líbila v 77.díle?

Nálady
Stop
Interview
Příběh
Opera

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama