23.9.2013 - 79.díl

24. září 2013 v 22:24 | *Lucy* |  Epizody
První hrou je "KDO JSEM", v níž se hádání zhostí ten nejpovolanější - Geňa. Jak dlouho mu tentokrát potrvá, než zjistí, že jeho kolegové představují Šemíka, Daniela Landu a Miloše Zemana? A koho z těchto tří bude mít za Hitlerova řidiče?
Další novinkou je "CIZOJAZYČNÝ DABING", v němž dva z Partičkářů budou hrát a zbylí dva je budou dabovat. Jak je ale možné, že v asijském akčním filmu hraje samuraj, který v Řáholci opravoval boty? Těžko říct. Dabing totiž bude připomínat film "Ztraceno v překladu". A chvílemi i "Nalezeno v překladu".
Díky následující hře ještě setrváme na Dálném východě, jelikož "FILMOVÝ KRITIK" Ondra bude komentovat pokračování snímku Limonádový Joe, z něhož se dle jeho slov vyklube "Kung fu sračka z Hongkongu". Jako v každém správném trháku ale nebude chybět vášnivá scéna s vroucím polibkem, kterého se s vervou ujme Geňa (Tornádo Lou) a Igor (Limonádový Joe). A vžijí se do něj opravdu poctivě, jelikož to bude "francouzská pusa z Paříže", kdy dojde i na jazyky. Uvidíte ale i neuvěřitelný akrobatický výkon jednoho z hlavních představitelů s chromou nohou (Michal) a to, jak Tornádo Lou 69x oběhne kolem hlavních hrdinů - zrychleně i zpomaleně.
Ve hře "DETEKTOR LŽI", který bude škodolibě ovládat Michal, se tak trochu vrátíme do minulosti. Tam se setkáme s králem (Ondra), jehož vrchní zbrojnoš (Igor) lže od narození. Jak jinak by mohl dělat vrchního zbrojnoše v království, kde není ani jedna flinta?

Partičku zakončí další nová hra, "SOUBOJ VTIPŮ", v němž se proti sobě utkají Geňa s Michalem proti Ondrovi s Igorem. Kdo z nich dá dohromady pomocí jedné věty, po níž se budou v týmu střídat, lepší vtipy o policajtech, dvou blondýnkách, myslivcích nebo o Rusovi s Američanem a Čechem?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama