16.9.2013 - 78.díl

17. září 2013 v 22:04 | *Lucy* |  Epizody
Hned v první hře s názvem STOP vznikne ještě vtipnější mozaika, než bylo původně plánováno. Kvůli Danově slovenštině Michal s Ondrou neporozumí správně a pěkně to popletou. Místo "Máte predstavovať dvoch reštaurátorov, ktorí v kostole reštaurujú známe dielo." pochopí, že mají restaurovat známé dělo. Vzápětí se ale beztak příběh transformuje v Mrazíka, aby se nakonec kruh uzavřel tím, že Ondra v kostele ukazuje na rogalo Máří Magdalény.
Partičkáři se promění ve čtyři různé odborníky, kteří mají vymyslet sofistikované využití pro danou REKVIZITU. Ačkoli ji normální lidé používají coby deštník, zjistíte, že se nejlépe dá využít jako kolotoč pro veverky, kolektivní šťourátko nosů, přenosná toaleta či záchranný padák pro sebevrahy.
Ve hře PARTY se Richard konečně dočká uznání. Doposud to byl vždy on, kdo hádal, jaké podivné hosty vlastně na svou party pozval. Ačkoli se v televizi ke zdárnému konci tentokráte dostane za 18,5 minuty, ve skutečnosti nesestříhaná verze hry trvá minimálně dvakrát tak dlouho. Geňa se totiž při natáčení většinou trápí i tři čtvrtě hodiny, za což se mu jeho kolegové vždycky vysmívali. Tentokrát ale Michal zkusí hádat společně s Richardem a bude muset uznat, že zjistit, že je Igor rakouský trýznitel Fritzl, Ondra vinný sklípek a Dano pijavice, není vůbec lehké. A to i navzdory tomu, že od Geni dostane rady nad zlato. "Nenech se zmást. Nikdy! Ptej se věcně, žádný kecy okolo. Medvěd nikdy není medvěd, to je zásadní pravidlo," machroval Geňa a Michal se pustil do hry. Po několika minutách měl pocit, že ví, a tak na Dana zaječel: "Magnet!" Geňa začal koulet očima a zasvěceně pravil. "Nesmíš na to takhle hrrr, musíš se ptát," poučuje Michala a otáčí se na Dana s výrazem profesionála. "Nejste magnet?"

V závěrečném JAZZÍKU naši vtipálci zhudební příběh na téma od diváka. Ten v obchodě dvěma Češkám, které se ho na něco česky zeptaly, nepochopitelně odpověděl anglicky. Vznikne tak píseň, která jako by byla inspirovaná Standou Řezáčem, jelikož bude zpívána hned v několika jazycích, a ani jeden nebude použit dobře.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaká hra se vám nejvíc líbila v 78.díle?

Stop
Rekvizity 2
Párty
Jazzík

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama