Září 2013

Michal má dneska svátek

29. září 2013 v 16:44 | *Lucy* |  Michal Suchánek
Dneska Míša má svátek. Takže přeju všechno nejlepší!! :) A tady je jedna fotka z Konopiště, když Míša sfoukával svůj dort k narozeninám. :))

23.9.2013 - 79.díl

24. září 2013 v 22:24 | *Lucy* |  Epizody
První hrou je "KDO JSEM", v níž se hádání zhostí ten nejpovolanější - Geňa. Jak dlouho mu tentokrát potrvá, než zjistí, že jeho kolegové představují Šemíka, Daniela Landu a Miloše Zemana? A koho z těchto tří bude mít za Hitlerova řidiče?
Další novinkou je "CIZOJAZYČNÝ DABING", v němž dva z Partičkářů budou hrát a zbylí dva je budou dabovat. Jak je ale možné, že v asijském akčním filmu hraje samuraj, který v Řáholci opravoval boty? Těžko říct. Dabing totiž bude připomínat film "Ztraceno v překladu". A chvílemi i "Nalezeno v překladu".
Díky následující hře ještě setrváme na Dálném východě, jelikož "FILMOVÝ KRITIK" Ondra bude komentovat pokračování snímku Limonádový Joe, z něhož se dle jeho slov vyklube "Kung fu sračka z Hongkongu". Jako v každém správném trháku ale nebude chybět vášnivá scéna s vroucím polibkem, kterého se s vervou ujme Geňa (Tornádo Lou) a Igor (Limonádový Joe). A vžijí se do něj opravdu poctivě, jelikož to bude "francouzská pusa z Paříže", kdy dojde i na jazyky. Uvidíte ale i neuvěřitelný akrobatický výkon jednoho z hlavních představitelů s chromou nohou (Michal) a to, jak Tornádo Lou 69x oběhne kolem hlavních hrdinů - zrychleně i zpomaleně.
Ve hře "DETEKTOR LŽI", který bude škodolibě ovládat Michal, se tak trochu vrátíme do minulosti. Tam se setkáme s králem (Ondra), jehož vrchní zbrojnoš (Igor) lže od narození. Jak jinak by mohl dělat vrchního zbrojnoše v království, kde není ani jedna flinta?

Partičku zakončí další nová hra, "SOUBOJ VTIPŮ", v němž se proti sobě utkají Geňa s Michalem proti Ondrovi s Igorem. Kdo z nich dá dohromady pomocí jedné věty, po níž se budou v týmu střídat, lepší vtipy o policajtech, dvou blondýnkách, myslivcích nebo o Rusovi s Američanem a Čechem?


Kdybyste se chtěli kouknout...

19. září 2013 v 22:33 | *Lucy*
Založila jsem si na facebooku fanpage Ondra Sokol https://www.facebook.com/pages/Ondra-Sokol/172279122957960?fref=ts, tak kdyby se chtěl někdo kouknout a popřípadě dal "lajk", byla bych ráda. :))

Představení Partičky v Jindřichově Hradci (10.9.2013)

17. září 2013 v 22:17 | *Lucy* |  Nejnovější informace
Ahoj minulé pondělí jsem byla opět na jednom divadelním představení Partičky a to konkrétně v Jindřichově Hradci. Musím říct, že jsem si to náramně užila! Bohužel jsem měla tu smůlu, že se kluci nepodepisovali, ale co se dá dělat. Můj taťka byl tak strašně hodný a něco natočil. Jsou to jenom části, ale i tak to jsem dám kdyby jste se chtěli kouknout. :)

Párty č.3 a To nejhorší č.1: http://www.youtube.com/watch?v=CVN5H4b9guY

16.9.2013 - 78.díl

17. září 2013 v 22:04 | *Lucy* |  Epizody
Hned v první hře s názvem STOP vznikne ještě vtipnější mozaika, než bylo původně plánováno. Kvůli Danově slovenštině Michal s Ondrou neporozumí správně a pěkně to popletou. Místo "Máte predstavovať dvoch reštaurátorov, ktorí v kostole reštaurujú známe dielo." pochopí, že mají restaurovat známé dělo. Vzápětí se ale beztak příběh transformuje v Mrazíka, aby se nakonec kruh uzavřel tím, že Ondra v kostele ukazuje na rogalo Máří Magdalény.
Partičkáři se promění ve čtyři různé odborníky, kteří mají vymyslet sofistikované využití pro danou REKVIZITU. Ačkoli ji normální lidé používají coby deštník, zjistíte, že se nejlépe dá využít jako kolotoč pro veverky, kolektivní šťourátko nosů, přenosná toaleta či záchranný padák pro sebevrahy.
Ve hře PARTY se Richard konečně dočká uznání. Doposud to byl vždy on, kdo hádal, jaké podivné hosty vlastně na svou party pozval. Ačkoli se v televizi ke zdárnému konci tentokráte dostane za 18,5 minuty, ve skutečnosti nesestříhaná verze hry trvá minimálně dvakrát tak dlouho. Geňa se totiž při natáčení většinou trápí i tři čtvrtě hodiny, za což se mu jeho kolegové vždycky vysmívali. Tentokrát ale Michal zkusí hádat společně s Richardem a bude muset uznat, že zjistit, že je Igor rakouský trýznitel Fritzl, Ondra vinný sklípek a Dano pijavice, není vůbec lehké. A to i navzdory tomu, že od Geni dostane rady nad zlato. "Nenech se zmást. Nikdy! Ptej se věcně, žádný kecy okolo. Medvěd nikdy není medvěd, to je zásadní pravidlo," machroval Geňa a Michal se pustil do hry. Po několika minutách měl pocit, že ví, a tak na Dana zaječel: "Magnet!" Geňa začal koulet očima a zasvěceně pravil. "Nesmíš na to takhle hrrr, musíš se ptát," poučuje Michala a otáčí se na Dana s výrazem profesionála. "Nejste magnet?"

V závěrečném JAZZÍKU naši vtipálci zhudební příběh na téma od diváka. Ten v obchodě dvěma Češkám, které se ho na něco česky zeptaly, nepochopitelně odpověděl anglicky. Vznikne tak píseň, která jako by byla inspirovaná Standou Řezáčem, jelikož bude zpívána hned v několika jazycích, a ani jeden nebude použit dobře.


76.díl - UnCuty

14. září 2013 v 23:42 | *Lucy* |  Epizody
Konečně po dvouch týdnech jsme se dočkali UnCutů ze 76.dílu!!! SUPER! :))
Blázni stále chybí :(

9.9.2013 - 77.díl

14. září 2013 v 16:30 | *Lucy* |  Epizody
Nálady se lidem hodně střídají, obzvlášť ve vypjatých chvílích. Jako třeba před adrenalinovým bungee jumpingem. Ondra bude sice Geňův instruktor, ale se skákáním nemá žádné zkušenosti. Z psychického vypětí kvůli pochybnostem se tedy dostane přes halucinace a severokorejský mód až k dočasné homosexualitě.
Hra Stop bude pro Geňu lehce traumatická. Nejenže z něj Michal udělá loutku pro svoje divadlo, ale hlavně mu do krku nacpou klarinet.
Při Interview zavítá do Ondrovy talk show člověk, co má s tímhle formátem bohaté zkušenosti - Karel Šíp. Jen se bude potýkat nejprve s rozdvojením své osobnosti (Geňa + Michal), postupem času dokonce s jejím rozčtvrcením - to když se zapojí i Igor a Dano. Ondra si s ním proto moc nepokecá.
Příběh nezanechá jedno oko suché. Partička bude tklivě vyprávět o ošklivém princi, jeho putování světem posedlým fyzickou krásou a několika neúspěšných pokusech o sebevraždu.

Závěrečná Opera nabídne kromě nesporných hudebních kvalit i sociologickou sondu do české společnosti. Třídní boj se rozhoří mezi Parlamentem ČR (Michal a Ondra) na jedné straně a uklízečkou (Igor) a Karlem z údržby (Geňa) na straně druhé. A bude to řádné drama. A o hudební podklad se postará Marián výjimečně oblečený v civilu.


Ten nejklidnější z Partičky

8. září 2013 v 10:19 | *Lucy* |  Igor Chmela
Rozhovor s Igorem Chmelou, komikem ze známé Partičky: jaký je a co ho baví?
Igora Chmelu jsem si na rozhovor vybrala záměrně. Působí nejklidněji a od novinářů si drží odstup, což je to pochopitelné. Když se ale v Partičce rozjede, stojí to za to.

Jaký byl druhý ročník Partičky na vzduchu? Krom Konopiště jste navštívili i další hrady v České republice?

Byl to první ročník, loni jsme byli na vzduchu jen na Konopišti. Hrad jsme navštívili jen jeden, respektive hráli jsme na nádvoří zámku Ořechov, bylo tam hodně milých diváků. Hrálo se mi všude dobře, protože přízeň diváků i přes vrtochy počasí byla skutečně dojemná a povzbuzující.

Jak na slovenskou Partičku reagovali čeští fanoušci? Nemrzí trochu Slováky zájem, který u svých fanoušků máte?


Reagovali spontánně, smíchem a potleskem. Myslím, že je nemělo co mrzet. Hráli jsme společně, což znamená, že zájem diváků byl taky společný jak pro českou, tak i slovenskou Partičku.

Která hra vás baví nejvíc?

Na tohle nikdy neumím odpovědět. Každopádně mě baví každá hra, když si při ní užívám zábavu a cítím, že se bavíme všichni, samozřejmě i diváci.

Loni jsem na vašem představení byla v ostravské Garáži. Bavila jsem se od začátku do konce, přesto mě jeden moment překvapil. Když jste začali zpívat, napadlo mě, že není možné, abyste neměli nastudovaný text, protože tak rychle zveršovat text na téma Jak Nedvěda opustila Pavlínka, málokdo zvládne.

To je věc momentálního nápadu. Buď je dobrý a písnička se povede, nebo to prostě někdy nevyjde. Zkusit na místě vymyslet nějaký vtipný rým do hudebního doprovodu není úplně jednoduché. Zvlášť aby to aspoň trochu dávalo hlavu a patu a mohlo se to zazpívat. Specialista na tohle je Jarek Nohavica, který s námi vystupoval loni v Lucerně. Ale on má výhodu, že zpívá sám a sám se doprovází. Dopředu nemáme domluvené opravdu nic.

Připravuje Partička něco nového? Plánujete v průběhu roku jezdit po českých a moravských klubech?

Připravujeme nové hry a možná nový klip. Budeme zase jezdit po českých i moravských městech. A budeme zase i v Ostravě. Vracím se tam rád. V Ostravě jsem se narodil, prožil dětství a dospívání, pochází odtam má rodina.

Nepřizvete na hostování někoho nového? Třeba Táňa Vilhelmová, která se mihla v několika dílech, byla skvělá. A líbil se mi i Tomáš Poláček. Jak se vám hrálo s novinářem?


Tomáš provedl vlastně takový kaskadérský kousek, protože většina lidí se mezi nás na jeviště moc nehrne, pravděpodobně se obávají, že se znemožní. Tomáš ale v obou hrách, kterých se zúčastnil, obstál. Je prostě statečný novinář s dobrodružnou povahou.

Nekoukáte na Partičku? Vy na to nekoukáte??!! Tak to nevíte, o co přicházíte! Alou k televizi a zapnout Prima Cool vždy v pondělí ve 21:50!

Co říkáte na sázky Richarda Genzera s fanoušky, šel byste do něčeho podobného?

Asi nešel. Pro Geňu je to druh adrenalinového sportu, ve kterém i když prohraje (rozuměj tu sázku) tak je stejně vítěz, protože je pak fanoušky milován. A zaslouženě!

Komunikujete s fanoušky přes Facebook? Co říkáte na počet fanoušků, tedy 363 000?

Já na komunikaci přes FB moc nejsem, je to taková podivná komunikace. Vím, že si tím u svých fanoušků asi mažu schody, ale pokusím se na nich neuklouznout. Byl bych rád, kdyby to nebrali jako výraz nevděku. Ve virtuálním prostoru se moc nezdržuji, hlavně z časových důvodů.

Jak se vám hraje s pány Suchánkem, Genzerem a Sokolem? Zdá se mi, že jsou docela exhibicionisti, kdežto vy jste klidnější...

Oni nejsou exhibicionisti - jsou možná větší extroverti než já, ale hlavně jsou hraví a nebojí se blbnout před publikem.

Na kterého kolegu diváci reagují nejlépe?

Myslím, že jednoznačně největší oblibu má Richard a "jeho" seznamka.

V čem tkví podle vás úspěch Partičky? Michal Suchánek a Richard Genzer v podvědomí diváků byli díky svým pořadům MR GS a Tele Tele, ale vy a Ondřej Sokol jste se do jejich většího zájmu dostali až díky Partičce.

Asi to bude tím, že se nesnažíme legraci a zábavu předstírat, ale protože jde o improvizaci, tak jí vytváříme přímo před divákem, který se toho dobrodružství rád účastní, protože ví, že se mu "neservíruje" něco předžvýkaného, ale že se před jeho očima děje něco autentického a jedinečného - to je to kouzlo improvizace.

Objevil jste v pořadu Na Stojáka. Čím se podle vás liší od Partičky?

Na Stojáka jsem si asi třikrát vyzkoušel a něco se povedlo. Hlavní rozdíl je v tom, že v Na Stojáka jsem měl něco připraveného a byl jsem sám.

Je lepší improvizace, nebo naučený text? Vyhovují vám více televizní kamery, nebo volný amfiteátr?

Vyhovuje mi, když se děje něco, co má smysl. Pak je mi jedno, jestli s textem nebo bez, nebo venku či před kamerou, nebo třeba i za ní.

Jak si užíváte prázdniny? V čem vás mohou Diváci krom Partičky vidět?

Prázdniny si užívám hezky. Volno s rodinou, jinak dost pracovně. Natáčím seriál Cesty domů, tam mě můžou diváci vidět. Rád doporučím inscenaci Tři verze života (od Yasminy Rezy), kde hraju se svou ženou Janou Janěkovou ml., Lindou Rybovou a Davidem Prachařem. Budeme hrát v divadle Palace a taky s tímto představením budeme cestovat.

Kdybyste měl pozvat k televizním obrazovkám na Partičku další diváky, co byste jim řekl?


Vy na to nekoukáte? Tak to nevíte, o co přicházíte! Tak alou k televizi a zapnout Prima Cool vždy v pondělí ve 21.50!


VIP zprávy o Partičce

5. září 2013 v 21:42 | *Lucy* |  Nejnovější informace
Dneska byla Partička ve VIP zprávách a jestli jsem to dobře pochopila, tak budou nové podpisovky. :) Od 8:10 http://play.iprima.cz/all/414649/all

2.9.2013 - 76.díl

3. září 2013 v 19:49 | *Lucy* |  Epizody
Ve hře Blázni, která se bude odehrávat v bezdomovecké noclehárně, bude Michal za mažoretku. Jemný pochod si střihne asi víckrát, než by chtěl. Startovat ho totiž bude slovo "už". Když budou všichni usazeni, Ondra bude mít na mysli jediné. Rozjet psí styl. A Igor bude při pohledu do Geňových očí na sklonku léta mrznout. Žádný div, že Geňa, který vše bude muset rozluštit a uhádnout, z toho bude jelen.
Největším znalcem filmového kumštu je z Partičky asi Ondra Sokol, který režíroval budoucí biják Krásno. O to větší zábava ale bude, až se role filmového kritika zhostí Igor a na Ondru zbude role někdo. Igor bude rozebírat pokračování filmu Pretty Woman. Láska kvete v každém věku, a tak byli Julia Roberts (Geňa) a Richard Gere (Michal) do hlavních rolí obsazeni i ve svých 80 letech. A Ondra se stane ňadrem Julie Roberts, vypadne na chodník a instantně se promění v Marka Vašuta.
Na konec Partičky bude závěrečná píseň. Tentokrát to bude Pocta Waldemaru Matuškovi.

Nebude chybět Mariánovo okénko.