Červenec 2013

Největší hvězdou byl opět Geňa

29. července 2013 v 22:55 | *Lucy* |  Partička na vzduchu
Konopiště - Už podruhé se přijela Partička ve složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela a Ondřej Sokol, pochopitelně pod přísným dohledem režiséra Daniela Dangla nadýchat čerstvého vzduchu do přírodního divadla Konopiště.

To bylo současně také místem, kde došlo v sobotu 27. července k absolutnímu vyvrcholení Partičky na vzduchu Tour 2013.

A jak jinak, největší hvězdou byl opět Geňa. Doslova salvy smíchu se z benešovského publika ozývaly pokaždé, kdy Richard nevěděl, znervózněl a začaly mu téct nervy.

Zatímco při prvním ročníku happeningu pod širým nebem trápil po celou dobu návštěvy konopišťského amfiteátru tuto vykutálenou čtveřici vytrvalý déšť, letos se museli naopak schovávat před ostrými slunečními paprsky. Ty ale neodradili jak samotné aktéry od podávání skvělých bavičských výkonů, tak několik tisícovek diváků od toho, aby se ohromně bavili.

Stejně jako v loňském roce i tentokrát přijela své české kolegy podpořit svou improvizovanou show, kde je zábava tak hustá, že by se dala krájet pětice představitelů slovenské verze Partičky. Richard Stanke, Marián Miezga, Juraj Kemka, Róbert Jakab a Roman Pomajbo.


Jako exkluzivní host vystoupil krátce po půl osmé večer Meky Žbirka, který celou československou akci okořenil svými největšími hity. Ty si společně s prvním slovenským Zlatým slavíkem zazpívalo slovenskou Partičkou pořádně rozparáděné publikum.


Drobný rozhovor s Ondrou na Impulsu

29. července 2013 v 19:00 | *Lucy* |  Ondra Sokol
Milulé pondělí byl na rádiu Impuls drobný rozhovor s Ondrou o Konopišti. http://uloz.to/xG4zCbqP/ondrej-sokol-radio-impuls-22-7-13-mp3 Děkuju Sendy Hlásecké, která ho nahrála. :)

Míšo, všechno nejlepší!

29. července 2013 v 18:54 | *Lucy* |  Michal Suchánek
Míša má narozeniny, my máme přání jediný, štěstí zdraví, štěstí zdraví, hlavně to zdraví! ♪♫ Ano, ano, Míša má dneska své 48.narozeniny. Takže ještě jednou všechno nejlepší! My už jsme Míšovi na Konopišti jednou přáli a dostal od nás partičkářů dáreček. Byl opravdu dojatej...Změna mojí přezdívky

29. července 2013 v 18:32 | *Lucy*
Ahojky, rozhodla jsem se, že si změním přezdívku na blogu. Takže se budu podepisovat pod touto přezdívkou: *Lucy* Mám totiž ráda změny a takovou hezkou příležitost na změnu jsem si vybrala právě sobotní Partičku na Konopišti, která byla opravdu úžasná a pro mě to byl ohromný zážitek. Pokusím se poskládat dohromady nějaká videa a co nejdříve je sem dám. :)

Rozhovor s Ondrou v časopise Das Auto Magazín

21. července 2013 v 16:54 | Lucka |  Ondra Sokol
Celý článek najdete zde: http://www.partickanavzduchu.cz/images/text/DAM_Ondra.pdf Všimněte si těch krásných fotek... ♥

Partička včera ve VIP zprávách

20. července 2013 v 23:16 | Lucka |  Nejnovější informace
Hned první reportáž s Partičkou o Konopišti: http://play.iprima.cz/all/392860/all

Sokol z Partičky: Konopiště je naším vrcholem!

20. července 2013 v 23:12 | Lucka |  Ondra Sokol
Sokol_Ondrej

Herec, režisér a jedna z hvězd Partičky Ondřej Sokol (41) se už nemůže dočkat, až spolu se svými kumpány vystoupí 27. července v amfiteátru zámku Konopiště.

"Konopiště je pro nás jakýmsi vyvrcholením celoročního zápřahu. Natáčíme Partičky pro televizi, vystupujeme po českých městech, ale Konopiště, to je něco jiného. Chystáme speciální program, nové hry, písničky, překvapení," nechal se slyšet Sokol.


"Jiné to bude hlavně v tom, že budeme víc s lidmi. Chceme, aby náš program byl opravdu pro všechny, a tak se bude celý odehrávat na hlavním pódiu. Bude víc prokombinovaný, propracovaný, budeme víc spolupracovat se slovenskými kolegy," láká fanoušky k návštěvě.

Particka

Populární Partička se vrací na místo činu

18. července 2013 v 20:02 | Lucka |  Nejnovější informace
Stejně jako loni i o letošních prázdninách se chystá Partička ve složení Ondřej Sokol, Igor Chmela, Michal Suchánek, Richard Genzer, Daniel Dangl a Marián Čurko dobýt Konopiště.
Loňský happening s více než sedmitisícovou návštěvností se opravdu vydařil, a tak se pánové rozhodli v úspěšném programu pokračovat. V rámci Partičky na vzduchu Tour 2013 už objeli během června a července dvanáct českých měst, kde je vidělo přes 14 tisíc diváků, a 27. července od 15 hodin zakončí úspěšné turné speciální show v konopišťském amfiteátru.

A že půjde opravdu o něco výjimečného, potvrzuje i tahoun celé party, herec a režisér Ondřej Sokol. "Konopiště je pro nás jakýmsi vyvrcholením celoročního zápřahu. Natáčíme Partičky pro televizi, vystupujeme po českých městech, ale Konopiště, to je něco jiného. Chystáme speciální program, nové hry, písničky, překvapení…"

Oproti loňsku se chystá hned několik změn. "Jiné to bude hlavně v tom, že budeme víc s lidmi. Chceme, aby náš program byl opravdu pro všechny, a tak se bude celý program odehrávat na hlavním pódiu. Bude víc prokombinovaný, propracovaný, budeme víc spolupracovat se slovenskými kolegy," popisuje Sokol. Co se týče zmiňované slovenské Partičky, mohou se diváci těšit na jména jako Juraj Kemka, Robo Jakab, Roman Pomajbo, Marián Miezga, Rišo Stanke…

A na co nejvíce z minulých akcí vzpomíná Michal Suchánek: "Na konci července mám narozeniny a nikdy mi nepřálo tolik gratulantů, jako když jsem stál vloni na Konopišti na jevišti. Ale těch několik tisíců diváků bylo chápajících a blahopřálo mi hromadně. Kdyby mi totiž diváci gratulovali individuálně, stál bych tam až do konce září. No a to mám zase svátek, takže bych se dostal domů někdy koncem listopadu."


Jedním z odtajněných překvapení je také například zpěvák Miro Žbirka, který zazpívá své největší hity, k vidění budou také nové choreografie partičkovské kapely Los Rotopedos, autogramiáda, vystoupení slovenské kapely Slušní chlapci a mnoho dalších zajímavostí. Partička se stala letos již podruhé vítězem ankety Týtý v kategorii Pořad roku a na Facebooku se může pochlubit více než 360 000 fanoušky.


Pár informacích o Partičce na Konopišti

18. července 2013 v 19:20 | Lucka |  Partička na vzduchu
Partička na Konopišti se koná 27.července od 15:00.
Upoutávka na Konopiště:
Program:
PÓDIUM
15:00 - 17:00 Střiháky z Partiček
17:00 - 17:55 Slušní chlapci
18:10 - 19:30 Partička SK
19:35 - 20:15 Miro Žbirka
20:30 - 22:00 Partička CZ
22:10 - 22:15 Překvapení
22:20 - 23:00 Partička CZ a Partička SK
23:00 - 24:00 Střiháky z Partiček

STAN
15:30 - 16:15 Kámošení s kámoši
17:00 - 17:45 Autogramiáda

Více toho najdete ZDE.

Na facebooku Partičky teď najde spoustu videí o Konopišti od Ondry.
Videa:

Už se i rozhodlo, jaký kostým si Geňa obleče jako odměnou na cenu Týtý. Bude to CATWOMEN a písnička SCATMAN! :DD

No a Slušní chlapci se samozřejmě taky připravují na Konopiště a to velmi pečlivě! :D

Rozhovor s Ondrou v časopise Instinkt

18. července 2013 v 18:06 | Lucka |  Ondra Sokol
Časopis vyšel 11.7. takže si ho už bohužel nemůžete koupit.
Za fotky na facebook dala Jitka Havelková.