Květen 2013

Reportáž s Partičkou ve VIP zprávách

27. května 2013 v 17:07 | Lucka |  Nejnovější informace
Ve čtvrtek byl ve VIP zprávách rozhovor s kluky o Partičce na vzduchu. Jak se kluci na ni připravují? http://play.iprima.cz/all/370696/all (od 8:10) :)

Prima Cool - 10.díl

27. května 2013 v 16:59 | Lucka |  Epizody
Repríza Partičky na Prima Cool ze středy: http://play.iprima.cz/all/368774/all20.5.2013 - 70.díl

22. května 2013 v 21:54 | Lucka |  Epizody
Nová hra Dvojitý teleshopping je vlastně update starší hry. Dvě dvojice Michal a Geňa proti Igorovi s Ondrou bojují o zákazníky prostřednictvím "oblíbeného prodeje zboží". A to jim musí vnutit nečekané prostředky a pomůcky na populární hubnutí. Kdo bude mít lepší přístroj na zeštíhlení postavy? Vyhraje ten, kdo vytasí zavařený mozek topmodelky Naomi Cambell?
Stále nepojmenovaná scénka XY alias skrytá slova. Necháme hádat samozřejmě Geňa. A co se skrývá za pány - Ondra (flóra), Michal (vlhkost), Igor (fauna) při ději 4 kominíci čistí komín. Dá se něco neuhodnout, i když se to přesně řekne? S Geňou dá!
Nová etuda Cizinci - jednoduše se hovoří v nějakém cizím jazyce a jeden musí poznat, o co jde. Italští policisté (Igor a Geňa) zastaví Michala a ten musí uhádnout, že "Fernando srazil autem srnku"!
Nespokojený režisér Ondra se ujímá natáčení klasické pohádky Pyšná princezna, ve které hrají princezna (Igor), zahradník (Michal) a král (Geňa). V této sestavě to snad ani nejde být spokojený. Jak říká sám režisér: "Dílo pro děti není žádná legrace." Ale vy si tuto adaptaci zamilujete!
Další novinkou je Karlogottovka, ve které se požaduje pouze zpívat jako věčný slavík Karel Gott. Krásné téma "Zastřelil jsem zajíce", zpívají všichni partičkovští protagonisté.

Lední medvěd Marián a samozřejmě jeho okénko závěrem.Prima Cool - 11.díl

16. května 2013 v 22:00 | Lucka |  Epizody
Včera byla na Prima Cool opět repríza Partičky :) http://play.iprima.cz/all/249891/all

13.5.2013 - 69.díl

16. května 2013 v 19:31 | Lucka |  Epizody
Úplně nová hra Zdrobněliny - jak název napovídá, 3 protagonisté musí zdrobňovat. Dva detektivové (Michal + Ondra) vyšetřují krádež diamantů. Podezřelým je Igor. Řítí se na vás nejněžnější etuda v historii Partičky.
Jen Pár slov je náročná hra na počítání. Zvláště pro některé. Ocitáme se v bouři na palubě korábu anglického loďstva. Posádku lodi tvoří kapitán (Geňa - 2 slova), anglická královna (Ondra - 1 slovo), první důstojník (Igor - 3 slova) a kuchař (Michal - 5 slov). To bude fičák.
A je tu Reklamace - Michal prodává a Geňa přijde vrátit plamenomet. Takového prodavače jste ještě nezažili. To Geňa nemůže dát!
Zpomalený, zrychlený - na rockovém koncertě se kytaristovi přihodí něco neobvyklého. Nechte se pozvat na kulturní zážitek ve třech rychlostech.
Relativně nový Román vám v několika kapitolách přinese drama o tom, jak se Marián Čurko alias Carmen zamiloval v Praze. Tato kniha bude opravdu thriller.
A co nesmí chybět při závěrečných titulcích? Mariánovo okénko.


Film Krásno - info

13. května 2013 v 22:07 | Lucka |  Krásno
Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych vám něco napsala o nově vznikajícím filmu Krásno, který se začal natáčet 4. května. Film Krásno režíruje Ondřej Sokol. Pro Ondru je tento film velice důležitý (jak se můžete dočíst v mnoha rozhovorech) a nejenom z toho důvodu, že je to jeho první celovečerní film.
Ondra Sokol a jeho od dětství nejlepší kamarád Martin Finger ztvární v Krásnu hlavní role.
Ve filmu Krásno se i vy můžete stát producentem! A to tím, že přispějete na film nějakou částkou peněz. Více se dozvíte na oficiálních stránkách filmu http://krasno.csfd.cz/ i ve videu, které na té stránce najdete. Spoustu informacích je také na facebooku Krásna https://www.facebook.com/filmkrasno?fref=ts.
V lednu se můžeme těšit na premiéru v kinech. Už teď se moc těším! :)


Kdybyste něčemu nerozuměli, stačí mi napsat pod tento článek do komentářů a já to případně dovysvětlím. ;)