Březen 2013

Ondrovo poděkování za video k 2.narozkám

31. března 2013 v 23:13 | Lucka |  Ondra Sokol
Jak už asi víte, včera nám dal Ondra na fb velmi emotivní a přitom vtipné video. Nevím, co bych k tomu více řekla, bylo to prostě super (hlavně Ondrova kočička :D ) a nesmírně mě to dostalo...

Poslední možnost hlasovat do Týtý

31. března 2013 v 23:07 | Lucka |  Nejnovější informace
Dneska máte poslední možnost poslat Partičce a klukům hlas do Týtý buď e-mailem na těchto stránkách http://www.youtube.com/watch?v=xZCUYvTfSas, nebo SMS. Máte na to ještě necelou hodinku. Od 15.4. můžete poté hlasovat v 2.kole. Letošní Týtý se bude vysílat 27.dubna na ČT 1. Vloni Partička vyhrála 3 zrcátka, a tenhle rok to podle mě dopadne stejně :)

Jedno nenásilné Partičkovské sdělení

29. března 2013 v 22:46 | Lucka |  Nejnovější informace
Přidávám pár fotek od Spámera z facebooku a taky jedno nenásilné Partičkovské sdělení.. :D (více toho najdete na fb Partičky: http://www.facebook.com/poradparticka?fref=ts)

Ahoj, zdravi Spamer! Po teto sade ctyr predsedu, Vam za okamzik natahnu video. Byli jsme pozadani, abychom zpropagovali Particku a sebe, pro anketu TyTy. Urcite bychom radi vyhrali vsechny ceny na celem svete, ale abychom se nejak prilis predvadeli a zadali lidi o hlasy, to se mi zda az neslusny a trapny. Zadat by se melo o podporu potrebnym nebo o pomoc pri nestestich. Nevedel jsem tedy, jak to udelat a pri tom si zachovat tvar. A pak mne napadlo pozadat o sluzbu Mariana. Myslim, ze video ktere jsme spolu natocili, si v nicem nezada, je presne takove, jak si ji zadavatele prali. Mila, slusna, nenasilna propagace Particky. Ja tvar zachoval uplne, Marian ji dokazal zachovat temer az ke konci klipu. Za maly okamzik je zde...

Batman by vám hrozně rád sdělil nenásilnou formou jedno nenásilné Partičkové sdělení! http://www.youtube.com/watch?v=vh1_GUZT0BI&feature=youtu.be


Kluci ve VIP zprávách

29. března 2013 v 22:35 | Lucka |  Nejnovější informace
Odpovědi jsou skvělí jako vždycky :DD


Prima Cool - 2.díl

29. března 2013 v 18:10 | Lucka |  Epizody
Pro ty, co neviděli ve středu na Prima Cool: http://play.iprima.cz/all/328270/all

25.3.2013 - 62.díl

28. března 2013 v 19:46 | Lucka |  Epizody
Startujeme Detektorem lži, který obstará Geňa. V ordinaci u psychiatra (Ondra) se ocitá americký voják (Igor) po válce v Iráku. Dozvíte se, co jste snad ani vědět nechtěli. Co je drsnější: válka, nebo návštěva u psychiatra?
Zcela nová hra XY rozvíří vody Partičky. Můžeme ji pracovně nazývat "skrytá slova". Igor neslyší a musí uhádnout, jaká slova se skrývají za jednotlivými postavami. A to se ještě spolu se studenty Geňou (zelená), Michalem (červená) a Ondrou (modrá) potkává při čekání na univerzitní zkoušku.
Hned druhá novinka v jednom díle: Filmová premiéra přivane (ne)očekávaný druhý díl filmu Titanic. Filmový kritik (Ondra) má tu moc vám žhavou filmovou novinku představit od začátku, od konce, v detailech, zrychleně, zpomaleně, přetáčet, prostě jak chce. U Titaniku II. se ocitáme ve scéně s posledním vydechnutím Leoparda di Capria (Igor), kterému přihlíží Kate Winslet (Geňa). V tomto dramatickém pokračování nemůže chybět scéna se žralokem (Michal). Jak to dopadne, posuďte sami.
Pokračujeme Otázkou, kterou začne dvojice Michal s Igorem. Tématem scénky je záchranář, který dorazí ke zraněnému ležícímu na zemi. Že lze používat jen otázky, je nasnadě. Proto se protagonisté rychle střídají, jen Igor vytrvá.
Interview - redaktorem je jak jinak než Geňa. Do studia zavítá nikdy neviděná manželka inspektora Columba v podání Dana a Igora. Nejlepší jsou však Michalovo a Ondrovo DOTY! A Marián to vše sleduje ve vězeňském.
Od tohoto dílu se můžete v závěrečných titulcích těšit na myšlenky otce Fura alias Mariána.


Fotky z autogramiády s pravým a levým Twixem

26. března 2013 v 20:08 | Lucka |  Nejnovější informace
Jak už jsem tady psala, na autogramiádu do Prahy jsem se nedostala, protože to mám docela daleko. Ale tak sem dám alespoň pár fotek z jedné facebookové stránky Partička na vzduchu:


A nejlepší nakonec ♥ ;)

Zítřejší autogramiáda s Ondrou a Igorem

24. března 2013 v 22:02 | Lucka |  Nejnovější informace
Ahoj Partičkáři, zítra (tedy v pondělí 25.3.) od 16.00 do 18.00 proběhne v OC Palladium v Praze autogramiáda ambasadorů Ondřeje Sokola a Igora Chmely. Kromě podpisů a možnosti se s kluky vyfotit, dostane každý účastník i tyčinku s čokoládou a karamelem :-)


Ondra v Glanc (časopis vyšel 13.3.)

24. března 2013 v 21:59 | Lucka |  Ondra Sokol
Tak a ještě jeden rozhovor.. Fotka od Lucie Prokopové :)