Říjen 2012

29.10.2012

31. října 2012 v 21:54 | Lucka |  Epizody
Začneme oblíbenou Párty, kterou zase odnese Geňa. A bude to mít opravdu těžké, aby poznal, že k němu na návštěvu přišli: Rubikova kostka (Igor), Vetřelec (Michal) a Tři mušketýři v podání jedné osoby (Ondra). Vděčná etudka Fotografie začne dvojicí Geňa - Igor. Ti budou muset prostřednictvím čtyř fotek ztvárnit policejní zátah na drogového dealera. Druhý pár Ondra s Michalem se díky tomu dostanou do Vesmíru a pohádají se kvůli slovensko-maďarské vzájemnosti. Poté přichází na řadu Detektor lži, kterého se ujme Michal. Děj se odehrává v automobilce, kde zmizelo pár věcí. Vedoucí Geňa si k vysvětlení zavolá klempíře a odborníka na hydrauliku. Následuje pořad Pro neslyšící. Tlumočníkem do znakové řeči je v tomto dílu hodně vytížený Geňa. A překladatelským oříškem se stává téma: Obezita problém dnešní doby, který ve studiu řeší Igor s Michalem. Finále bude hudební v podání partičkovské kapely Los Rotopedos. Na motivy lidové písně, folku, country i Michala Davida zazní píseň o čípku.

Míša ve VIP zprávách

31. října 2012 v 20:42 | Lucka |  Nejnovější informace
http://play.iprima.cz/all/291498/all Míša bude hrát v Činoherním divadle. Samozřejmě, že to režíruje Ondra ;)

Moskau - Los Rotopedos

30. října 2012 v 7:12 | Lucka |  Los Rotopedos
Nové video můžete shlédnout zde a nebo zde. Text jsem už sem psala ale napíšu ho znova :-)

Moskau

Moskau - fremd und geheimnisvoll,
Türme aus rotem Gold,
kalt wie das Eis.
Moskau - doch wer dich wirklich kennt,
der weiß, ein Feuer brennt
in dir so heiß.

Kosaken hey, hey, hey keine schlafen!
Natascha ha,ha, ha, du bist schön!
Towarisch hey, hey, hey, vodka laden!
und zum Wohl Bruder, hey Bruder ho!

Moskau, Moskau
wo ist die andere Hand
ajta krajta simulant, ho, ho, ho, ho, hey!

Moskau, Moskau,
seiben flasche zu viel groß,
gutte Fahre Motogross, ha, ha, ha, ha, hey!

Moskau, Moskau,
hudert Bier und Kaviar,
zu erbrechen Biliard, ho, ho, ho, ho, hey!

Moskau, Moskau
alles tanzen auf dem Tyč,
bis der tyč, zusamen pryč, ha, ha, ha, ha, ha!

Moskau
keinmal im Gruppensex
Dexempošunkoplex
wir wahren Fish

Moskau
wo ist meine Schreibtofl
mein Kopf ist Kartoffel
schlaf auf dem Tisch

Dano Dangl se bojí o život: Podpálené auto a manželka v šoku!

29. října 2012 v 21:57 | Lucka |  Dano Dangl
Ivanka pri Dunaji - Špatný sen! Dano Dangl (37) a jeho manželka Beáta (35) v pondělí dopoledne prožili doslova noční můru. Zjistili totiž, že jim za bílého dne shořelo auto přímo před jejich domem, kde žijí spolu s dětmi. Partnerka známého humoristy je ze vzniklé situace v šoku a neví si ji vysvětlit.

Další útok! Již delší dobu na Slovensku hoří úmyslně zapálené auta. Na TOPKY jsme vás poměrně nedávno informovali například o případu modelky Nikoly Fridrichová, která také přišla o vozidlo kvůli požáru . Nejnovější obětí plamenů se stalo vozidlo Dana Dang a jeho manželky.

Bavič sousedé ohlásili nemilou událost mužem zákona v pondělí dopoledne. "Krátce po 10:30 hod. jsme přijali prostřednictvím linky 158 oznámení, že v obci Ivanka pri Dunaji shořelo osobní motorové vozidlo. Audi Q7 shořelo do tla, " řekla nám mluvčí KR PZ v Bratislavě Tatiana Kurucová.

Okamžitě samozřejmě začalo vyšetřování, zda šlo o záměrné podpálení nebo o nehodu. Přivolaný expert však neměl pro Dang příliš pozitivní zprávy. "Uvedl, že vozidlo shořelo pravděpodobně na následky úmyslného jednání," vyjádřila se Kurucová.

Topky.sk se v souvislosti s nepříjemnou událostí spojili s humoristovou polovičkou. V době vzniku požáru byla doma spolu s manželem. "Jsme z toho v šoku, je to hrozné. Nechápu, jak se to mohlo stát. Auto bylo technicky v pořádku - vždyť bylo relativně nové. Využívala jsem ho hlavně já. Nejsem si vědoma, že by mělo nějaké poškození, které by mohly způsobit požár. Netvrdím, že ho někdo úmyslně zapálil, ale ani to nevyvrací. Policie vzala auto na expertízu. Uvidíme, co přinese ta, " řekla TOPKY Beáta, která si vzniklou situaci nedokáže vysvětlit.

Tmavovlásky jsme se také ptali, zda požáru nepředcházela nějaké výhrůžky. "Ne, vůbec. Žádné telefonáty či cokoli jiného podobného charakteru. Ani nevím o tom, že bych měla já nebo manžel s někým konflikt, který by vyústil do něčeho takového, " reagovala partnerka baviče. Přestože není potvrzeno, že auto bylo podpálené záměrně, má strach. "A kdo by neměl? Určitě nejsem klidná. No věřím, že na to existuje racionální vysvětlení, " uzavřela téma ohořelého vozidla. Škoda je předběžně vyčíslena na 82 tisíc eur.

Dano Dangl se bojí


Za chvíli Partička ve VIP zprávách

29. října 2012 v 19:40 | Lucka |  Nejnovější informace
Nezapomeňte, že za chvíli je Partička ve VIP zprávách. Bude tam premiéra nového klipu Moskau. Zítra bude klip na PrimaPlay. :-)

Jedno slovo - téma týdne

29. října 2012 v 16:22 | Lucka |  Hry
Téma týdne - Jedno slovo
Karla opustila přítele Jiřina kvůli Petrovi

Partičku rozhádala žena. Je to další Yoko Ono?

29. října 2012 v 15:10 | Lucka |  Nejnovější informace
Populární Partička je rozhádaná a neví se, co bude dál. Pánové dali Genzerovi (45) jasně najevo, co si myslí o jeho milence. Spy má k dispozici exkluzivní svědectví o tom, jaké vztahy nyní panují v Partičce.
"Aktuální vztahy mezi kluky jsou hodně napjaté. Ondřej Sokol těžce snáší direktivní výstupy Michala Suchánka, který je sice malý, ale o to víc se dokáže naštvat a být agresivní. Pokud jste to doteď nevěděli, je nepsaným šéfem Partičky.Je to člověk hercům natolik blízký, že kdyby se přišlo na to, kdo to je, byl by to zcela jistě definitivní konec celého slavného pořadu. Proto jsme se rozhodli náš zdroj ochránit. Ovšem i když vám nesdělíme jeho totožnost, vězte, že je to osobnost nanejvýš povolaná a ví o této čtveřici úplně všechno. A jeho slova nás šokovala.
Nevěrník Genzer si pořádně zavařil. Kvůli druhé míze si proti sobě popudil manželku, děti i polovinu Partičky, která ho velmi slušně živí.
A Ondra je naopak nekonfliktní, takže přestože je povoláním režisér, vždycky raději ustoupí. Ale je pravda, že už mu pomalu se Suchošem dochází trpělivost," prozrazuje nám a další pikantní drby se dozvídáme vzápětí.
"Velký konflikt má aktuálně s Michalem i sám jeho nejlepší kamarád Genzer. Suchoš totiž navýsost nenávidí tu novou Ríšovu přítelkyni a pořád mu to předhazuje, což ale Richarda vytáčí," popisuje. Náš zdroj se odvolává na hádku, která se prý odehrála poměrně nedávno.
Linda Finková strávila po boku Richarda Genzera téměř dvacet let. Suchánek je na její straně a obden jí prý volá a řeší s ní svou nenávist k Markétě.
Suchánek totiž údajně Genzerovi řekl, že si nepřeje, aby jeho milenka Markéta Jiránková (36) chodila na akce Partičky. Skoro dvacet let zná Geňovu manželku Lindu Finkovou (44) a nedokáže pochopit, že ji Richard opustil, přestože spolu mají čtyřletého syna Matyáše a ještě nedospělou dceru Viktorku (14).
Jenže zamilovaný Genzer, jenž chytil druhou mízu, striktně protestoval. A svou novou lásku brání. Dokonce i za cenu toho, že svého nejbližšího kamaráda ztratí. Pokud překonají tohle, tak už nejspíš překonají skutečně úplně všechno.
Našla se další Yoko Ono. U NightWorku je to Vilhelmová, v Partičce se jí stala milenka Genzera Markéta.


Bulváru bych nejraději zakroutila krkem!

27. října 2012 v 11:08 | Lucka |  Nejnovější informace

Tímto obrázkem na téma Čím si prošla paní Bobyrová, bych chtěl uvést dnešní, malinko vážně myšlený příspěvek. Důležité je k němu vědět, že ve skutečnosti jsem se paní Bobyrové nikdy pod rohožku nevy**al, a i kluci to dobře ví. Jen nás tahle
hra prostě strašně bavila.
Dnes dopoledne mi totiž volali z jistého bulvárního deníku, který se chystá zřejmě přiživovat opět na tom, že někdo z nás něco řekl při natáčení. Není to o mě a paní Bobyrové. Ale je jedno, co to konkrétně je. Jen jsme si s klukama říkali, že tohle může přesně náš pořad brzy zabít. Pokud si začneme dávat pozor, co všechno nesmíme říct, co všechno by se dalo zneužít, i když to říkáme ve hře a v roli, půjde to všechno najednou pod rohožku paní Bobyrové...
Já třeba si šíleně vážím Karla Gotta, ale pokud budu myslet na to, že si nesmím udělat srandu na téma Karel Gott, bude s mým hraním konec.
Zkusíme na to nějak kašlat, ale člověk to prostě v hlavě má aspoň někde vzadu usazený, tomu se neubráníte...
Nejhorší je, že víme, že bulvární novináři už na natáčení cíleně chodí a čekají, co zase řekneme.
Proto vyhlašuji drobnou akci pro další natáčení: Pokud někdo z vás během natáčení vedle sebe pozná novináře z bulváru, má právo kdykoliv představení okamžitě přerušit, a my s klukama pro vás uděláme bonusovou půlhodinovou besedu s tímto novinářem, na téma Proč chodím na Partičku, jak jsem se za poslední dobu měl, co se mi v životě podařilo a co pěkného jsem v životě pro lidi vykonal.
Potom se bude v představení pokračovat.
00S

Obchoďák 16.díl

26. října 2012 v 22:08 | Lucka |  Obchoďák
Nanečisto

Boris posílá Vandu pracovně do Moskvy. Doufá, že práci nezvládne a on pak bude moci jmenovat Moniku ředitelkou obchodního centra. Vanda odjíždí nerada. Má strach o rodinu i o to, že Jiří jí nevydrží být věrný. Plavcová s Vandiným odjezdem zásadně nesouhlasí a vnímá ho jako zradu. Aféra s líbacím videem Petra a opilé studentky se rozjíždí. Video začne putovat po škole a přes net se dostane až k Míše. Vanda je odmítne jako podvrh, nevěří tomu. Dáša si myslí, že je to pitomá studentská recese. Jenže sranda končí. Petr je ve škole znemožněný a opije se. Zapomene vyzvednout Evičku, která se vrátila z lyžařského kurzu. Petra si zavolá ředitelka a chce to řešit jeho odchodem ze školy a odstupným, připočte k vině i taxikaření. Ale Petr chce spravedlnost. Je v tom nevinně a ze školy se vyhodit nenechá. Simona se dozvídá, že její manžel bude propuštěn a na svobodě stíhán za korupci. Fany kašle na školu. Místo toho se věnuje své nové profesi grafika. Marek se vztahu s Míšou zalekl. Uvědomuje si, že je pro něj příliš mladá a nechce jí zkazit život. Davídkovi se stýská po Doubravce a Radek neví, co s ním. Zuzka volá o pomoc, manžel ji bije a ona se před ním zamkla v koupelně.

Obchoďák 15.díl

25. října 2012 v 18:48 | Lucka |  Obchoďák
Francouzská masáž

Vanda začne podezírat Marka, že se schází s Míšou nejen kvůli práci. Má obavy, aby v tom nebylo něco víc. Pozve si Marka k sobě a jasně mu naznačí, že je proti tomu, aby s Míšou chodil. Zakazuje Míšinu brigádu v ostraze obchodního centra. Výsledkem je přesně to, co Vanda nechtěla. Míša má pocit, že Marek je jediný, kdo jí rozumí. Rozhodne se Marka svést, a to přímo u něj doma… Krabáček si vymohl zpět šéfovské místo a začne se Simoně mstít. Simona je z toho přepadlá o to víc, že se nemůže opřít o Ivana, který je stále na Havaji. Z trudomyslnosti ji tak vytáhne až Fany, který získal lístky na punkový koncert. Tržby v butiku se pořád nelepší. Navíc i Petr je z toho všeho vypětí unavený a navrhuje, aby s tím sekli, ulevilo by se jim. Dáša ho přesvědčí, aby to ještě vydrželi a Petr si kvůli penězům dokonce přibere na doučování problémovou studentku Víchovou. To se mu ale brzo vymstí. Vanda se rozhodla, že se ve vztahu nebude tolik podřizovat Jiřímu a odmítne jeho nabídku na víkendový výlet do Paříže. Mají naplánovanou brigádu na zahradě, takže jestli chce být s ní, ať se staví s hráběmi. Jiřímu se to moc nelíbí, nicméně pak překvapí, dorazí a zapojí se. Navíc ty galeje pojme s humorem, čímž si získá sympatie nejen Vandy, ale i Plavcové.