Září 2012

Michal má svátek!

29. září 2012 v 7:59 | Lucka |  Michal Suchánek
Dneska slaví svátek Michal. Všechno nejlepší Míšo a hodně smíchu. :D

Nej hlášky z 24.9.

27. září 2012 v 20:20 | Lucka |  Hlášky
1) IGOR - ŽÁNRY:
"Pátá právě teď odbila, pátá okurka teď uhnila!"

2) GEŇA - SPRÁVNĚ-NEPRÁVNĚ:
"Dej mi klíče píčo!"

3) ONDRA- ABECEDA:
"Ty máš takovou abecedu, kde je dvojitý L ?"

Nej hlášky ze 17.9

27. září 2012 v 19:38 | Lucka |  Hlášky
1) ONDRA - ABECEDA:
"Souložil jsi někdy se žabkou?

2) ONDRA - TISKOVKA:
"Jaromír Mindrák, časopis Pestrý průjem."

3) GEŇA - TISKOVKA:
"Kolik? 4 minuty? Když mi dáte důvěru ještě v příštím díle, stáhnu to na 3!"

Obchoďák 7.díl

26. září 2012 v 19:34 | Lucka |  Obchoďák
Líná lež

Náhoda tomu chtěla, že se Vanda setká v bytě Jiřího s jeho bývalou manželkou Zuzanou. Ta ji vyvede z omylu: s Jiřím nešlo o krátkodobou známost, jak on s oblibou říká, ale o několikaleté manželství. Tato "líná lež" (jde o Jiřího výraz) Vandě vrásky na čele nenadělá, na rozdíl od finanční situace butiku sestry Dáši, který je v podstatě před zavřením. Jenže, jak se zdá, sestra bere věc na lehkou váhu a důležitější pro ni momentálně je obnova rodinného štěstí v manželství s Petrem. Manžel Simony by se z vězení také rád pokusil o nápravu vztahů, tu ovšem Simona zatvrzele odmítá. Nestojí ani o muže obviněného z vraždy, ale ani o žádného jiného chlapa, což netuší šéf ochranky Marek. Její krátké setkání s právníkem Ivanem si vyloží po svém… a Ivan musí vyhledat ordinaci doktora Plavce. Ten mu nakonec nabídne i novou střechu nad hlavou v podobě pronájmu bytu v domě, který přísnou rukou spravuje Vandina matka. A na tu jsou všechny paragrafy krátké! Snad ještě více než Ivan z Plavcové je vyveden z míry Zajda z mladé uklízečky Mirky. Její zájem o něj nepoleví ani ve chvíli, kdy se vysvětlí, že zrovna on není tajemným dárcem pugétu růží. Jako pořádný "dáreček" se jeví nová posila Radkovy kavárny - jeho přítelkyně. Doubravka nevidí jiné řešení než na pořádnou obsluhu vyhlásit konkurz. Radkovými favoritkami se okamžitě stanou dvě tajemná dvojčata. Uvidí se, zda půjde o správné rozhodnutí. Jako dobrý nápad se nakonec bohužel neukáže výlet Dáši a Petra na druhé líbánky do hor. Banální autonehoda odhalí, jak hluboko je v Dáše ve skutečnosti uložený strach z budoucnosti.

Ondra je nemocný

25. září 2012 v 20:42 | Lucka |  Ondra Sokol

24.9.2012

25. září 2012 v 20:00 | Lucka |  Epizody
O správný start se postará Detektor lži. Michal bude indikátorem klamů, kterými se podle něj častují Igor a Ondřej - otec, který zpovídá syna, jenž přišel pozdě domů. Dozvíme se hodně o trávení volného času mladé i starší generace i o rodinných poměrech u Chmelů - Sokolů. Následující Tiskovka nemůže snad mít ani jinou ústřední postavu než Geňu. A na jeho vlastní žádost mu to ostatní mají udělat "těžký". Na to se celkem dá spolehnout; a sám sobě to také moc neulehčí. Přijít na to, že je Jožo Ráž, ho bude stát dost úsilí. Pokračujeme Abecedou, vykopávat na téma vyzvání dámy k tanci budou Igor s Geňou. Protočí se všichni a tentokrát málem dojdou písmena. Správně nesprávně. Téma pro obě situace stejné - rozhovor mezi stavbyvedoucím a majitelem stavby. Nejdříve dojde na seznamovací dialog, poté na předání hotové stavby a na závěr setkání po roce od kolaudace - vždy jednou ve variantě správné a hned poté v té vyloženě nekorektní. Náležité "andělské" verze, ve kterých jsou oba vzorem slušnosti a poctivosti, předvedou Igor s Michalem, ty neslušné "ďábelské" dají Ondra s Geňou. Uvidíme, kam a v co můžou přerůst klasické dodavatelsko-odběratelské vztahy. Vášně trochu zklidní hra Žánry o nevhodném stanování na cizích pozemcích za náhodné účasti Jarka Nohavici. Jak se dá taková situace pojmout v duchu Hamleta, Postřižin, Třiceti případů majora Zemana, Čelistí, Králíků z klobouku nebo muzikálu Rebelové, uvidíte na závěr dnešního dílu Partičky.


Reklama se Zajdou

24. září 2012 v 14:39 | Lucka |  Obchoďák
UPOZORŇUJEME, ŽE TENTO POŘAD NENÍ VHODNÝ PRO DĚTI A MLADISTVÉ. =DDD

Příručka mladého Partičkofila :)

23. září 2012 v 16:48 | Lucka |  Nejnovější informace
Tohle jsem našla na facebooku. Je to hlavně pro ty, co se ještě nazačali dívat na Partičku nebo jsou nováčci. :-)

Vzkaz pro ty, co se ješte nazačali dívat: Partička má na facebooku více než 292 000 fanoušků. Přidejte se k nám, nebudete litovat!

Nechutný Dangl: Šušňom nedá šanci! Doluje jejich prstem!

22. září 2012 v 19:32 | Lucka |  Dano Dangl
No co k tomu říct... Deník sračky si nedá pokoj. Ale je vidět, že partičkáři stojí při Danovi. :D

Měl by si Dano Dangl vybrat příště jiné místo na "nosnou hygienu"?

72%ne
ano28%
Hlasovalo: 997