9.4.2012

10. dubna 2012 v 21:56 | Lucka |  Epizody
Abeceda. Víte, jak to chodilo v 80. letech na Václavském náměstí, když někdo sháněl načerno marky? Michal nám to názorně předvede! Jak se ale domluví s vekslákem Ondrou, když věty jejich dialogu musí vést postupně v abecedním pořadí?
Ruce. V další hře budou hrát hlavní roli Geňovy ruce. Jestlipak Igor uhodne, že předvádějí "jak správně na sebe poskládat šampusové skleničky tak, aby nepopadaly a sekt po nich hezky protekl"?
Víte, jaké věci by prezident Václav Klaus nikdy neřekl? Pokud ne, ve zbrusu nové hře To by nikdy neřekl se to dozvíme od herců Partičky!
Hodný a zlý policajt. Michal si jde do servisu pro opravené auto, což není nic neobvyklého, kdyby nešlo o partičkovský servis, kde na něj čeká hodný automechanik Igor a jeho zlý kolega Ondra! Jak jim Michal vysvětlí, že má sjeté brzdové destičky z toho, že s autem prostě "jen" jezdil?
Ve hře Párty bude tentokrát hádat Igor, koho si pozval na party. Že na mejdan k sobě domů pozval Kurta Cobaina (Geňa), stín (Michal) a kývacího psa do auta (Ondra), to by určitě nečekal!
Příběh. Jestli nevíte, "proč se v tunelu zasekla souprava metra", herci Partičky vám na toto téma řeknou rovnou celý příběh!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama