23.4.2012

24. dubna 2012 v 22:17 | Lucka |  Epizody
Interview. V první hře bude mít moderátorka Táňa za úkol uhodnout, jakou osobnost si pozvala na interview. A nebude to mít vůbec jednoduché, Michal s Ondrou totiž předvádějí svého kolegu, bývalého baleťáka a tanečníka Geňu!
STOP. Pokud nevíte, která místa na těle jsou ideální pro smrtelný zásah při tai-chi, instruktorka Táňa s figurantem Geňou vám to názorně předvedou!
V další hře Filmové a literární názvy uvidíme, jak to chodí, když policajt Geňa zastaví rychle jedoucího řidiče Ondru a v dialogu mohou použít jen filmové a literární názvy.
Rekvizita. K čemu všemu se dá použít toaletní papír, vozík a velký polštář, to mohou vymyslet opravdu jen herci z Partičky!
Jak to vypadá, když Nespokojená režisérka Táňa Vilhelmová přijde zkontrolovat na plac své herce? Geňa jako Sharon a Ondra v roli "Majkla" z filmu Basic Instinct režisérku Táňu svým hereckým výkonem rozhodně nepotěší!
Džezík. Pokud luxování koberce zrovna nepatří k vašim oblíbeným činnostem, zpívejte si u toho originální partičkovský song právě na tohle téma a půjde vám to od ruky raz dva!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama