2.4.2012

3. dubna 2012 v 17:31 | Lucka |  Epizody
Pro neslyšící. Hned v první hře nám odborník na chřipku Richard Genzer poradí, jak se zbavit prochladnutí a rýmy! Zvláště, pokud jste slečna s minisukní často sedávající na mezi, neměla byste si tento rozhovor nechat ujít! Do znakové řeči tlumočí Ondřej Sokol.
Literární a filmové názvy. Milionář Michal Suchánek jde koupit koně. Jak se asi s prodejcem koní Ondrou Sokolem domluví, když každá věta jejich dialogu musí obsahovat název filmu nebo hry! Neotáčej se, jde za námi kůň!
Blázni. V této hře bude mít Geňa nelehký úkol pojmenovat spouštěcí indicie, na základě kterých se trojice vědců výzkumného ústavu Suchánek, Sokol a Chmela chová "jinak"! Podaří se mu odhalit, proč se Ondra mění v country tanečníka, Igor v podezřívajícího okradeného a Michal v trpícího vojáka v zajetí?
Jedno slovo. Herci Partičky nám povypráví o "Láďovi, který už dva dny sedí nahatý na strom", ale každý z nich může říct vždy jen jedno slovo. Nechte se překvapit!
RNB - V nové hře zvolil Dangl opravdu originální trojici slov k vytvoření R´N´B songu. V partičkovském podání uslyšíme stylovou písničku na slova "pikaču, dáča a kolo".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama