16.4.2012

17. dubna 2012 v 22:39 | Lucka |  Epizody
Nečekaný telefonát. V téhle hře bude mít každý z herců Partičky telefonní hovor, jen dopředu nebudou vědět, kdo je na druhé straně linky. A tak se například Geňovi dovolá Maradona, Michal bude mluvit s Mistrem Janem Husem, jen Ondra nebude z telefonátu úplně nadšený; bude mu totiž volat jeho maminka.
Opera. V této hře nám Partička předvede, jak vyřešit situaci, když pilot letadla zjistí, že s letadlem něco není v pořádku. Celý děj se ovšem bude odehrávat v operním podání!
V nové hře Správně nesprávně uvidíme, jak to chodí při "ubytování v hotelu" podle herců Partičky! Dva z nich vždy situaci zahrají správně, podle bontonu slušného chování, další dva potom tak, jak by to rozhodně vypadat nemělo!
Kdo jsem? V téhle nové hádací hře bude muset Ondra uhodnout, že je šéf skupiny lupičů, která se chystá ukrást Lenina z mauzolea. Jak moc mu to Geňa a Michal svými dotazy usnadní?
Ve hře Džezík si s Partičkou zazpíváme a zatančíme na téma "zumba v kožichu"! V hlavní roli vlnící se boky Richarda Genzera!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama