Duben 2012

Nej hlášky z 23.4.

25. dubna 2012 v 9:48 | Lucka |  Hlášky
1) ONDRA - LITERÁRNÍ A FILMOVÉ NÁZVY:
"No nevadí. Když budeš mlčet, tak to zítra roztočíme drahoušku."

2) ONDRA - LITERÁRNÍ A FILMOVÉ NÁZVY:
"Mám rád vůni tví kůže."

3) TÁŇA - INTERVIEW:
"Ale jenom jednu, když jste jeden."

23.4.2012

24. dubna 2012 v 22:17 | Lucka |  Epizody
Interview. V první hře bude mít moderátorka Táňa za úkol uhodnout, jakou osobnost si pozvala na interview. A nebude to mít vůbec jednoduché, Michal s Ondrou totiž předvádějí svého kolegu, bývalého baleťáka a tanečníka Geňu!
STOP. Pokud nevíte, která místa na těle jsou ideální pro smrtelný zásah při tai-chi, instruktorka Táňa s figurantem Geňou vám to názorně předvedou!
V další hře Filmové a literární názvy uvidíme, jak to chodí, když policajt Geňa zastaví rychle jedoucího řidiče Ondru a v dialogu mohou použít jen filmové a literární názvy.
Rekvizita. K čemu všemu se dá použít toaletní papír, vozík a velký polštář, to mohou vymyslet opravdu jen herci z Partičky!
Jak to vypadá, když Nespokojená režisérka Táňa Vilhelmová přijde zkontrolovat na plac své herce? Geňa jako Sharon a Ondra v roli "Majkla" z filmu Basic Instinct režisérku Táňu svým hereckým výkonem rozhodně nepotěší!
Džezík. Pokud luxování koberce zrovna nepatří k vašim oblíbeným činnostem, zpívejte si u toho originální partičkovský song právě na tohle téma a půjde vám to od ruky raz dva!

Děkuji vám

24. dubna 2012 v 14:10 | Lucka |  Nejnovější informace
MÁM VÁS VŠECHNY MOC RÁDA! LíbajícíLíbajícíLíbající
MŮJ BLOG SLAVÍ DNES 2 MĚSÍCE OD VZNIKU. Usmívající se

Reklamace

21. dubna 2012 v 13:26 | Lucka |  Hry
Hrají dva herci - prodavač a reklamující. Reklamující ale neví, co reklamuje, a to právě musí zjistit.

Nečekaný telefonát

21. dubna 2012 v 10:43 | Lucka |  Hry
Herci si navzájem vymýšlí, kdo jim volá a s osobami, které jim byly ,,přiděleny" poté vedou krátký rozhovor.

Životopis O.S.

20. dubna 2012 v 9:09 | Lucka |  Ondra Sokol
Herec a režisér Ondřej Sokol se narodil 16.října 1971 v Šumperku. Se svou ženou, herečkou Kateřinou Lojdovou, má dvě děti: Esterku a Adámka. V letech 1990-1995 studoval režii a také i herectví na DAMU v Praze. Již rok po té se stal členem Městského divadla v Mladé Boleslavi. Zde se objevil v divadelních představeních jako jsou např.: Poprask na laguně, Kdo hledá najde a nebo třeba Tři sestry. Nyní je režisérem Činoherního klubu v Praze, kde také sám vystupuje. Za divadelní herectví obdržel cenu Thálie v kategorii do 33 let. A poté také získal cenu Alfréda Radoka za inspiraci roku. Mnoho lidí ho zná také díky jeho roli v nováckém seriálu ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ, kde se objevil po boku Jitky Čvančarové v roli pediatra Prokopa Hrubého. Sokol také režíroval TELE TELE, několik dílů ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ a MrGS. Momentálně hraje v Partičce.

Fanoušci Partičky oslavovali Týtý

19. dubna 2012 v 11:38 | Lucka |  Nejnovější informace
Fanoušci Partičky připravili hercům oslavu vítěztví v anketě Týtý. Ukázal se tam Geňa, Michal i Ondra. Igor, jak psal Michal v Bravu, se s ostatníma nestýká a je to vidět. Plačící http://revue.idnes.cz/particka-tanec-fanynky-071-/zajimavosti.aspx?c=A120415_162641_zajimavosti_nh


Nej hlášky z 16.4.

18. dubna 2012 v 20:25 | Lucka |  Hlášky
1) ONDRA - DŽEZÍK:
"Zumba ta je nejlepší,
je lepší než rumba,
a kdo zumbu necvičí,
asi trošku bumbal."

2) GEŇA - OPERA:
"Nechci se po tom pídit, ale asi chcete řídit."

3) IGOR - OPERA:
"Nesnáším nácky, tenhle let přísně nekuřácký."

16.4.2012

17. dubna 2012 v 22:39 | Lucka |  Epizody
Nečekaný telefonát. V téhle hře bude mít každý z herců Partičky telefonní hovor, jen dopředu nebudou vědět, kdo je na druhé straně linky. A tak se například Geňovi dovolá Maradona, Michal bude mluvit s Mistrem Janem Husem, jen Ondra nebude z telefonátu úplně nadšený; bude mu totiž volat jeho maminka.
Opera. V této hře nám Partička předvede, jak vyřešit situaci, když pilot letadla zjistí, že s letadlem něco není v pořádku. Celý děj se ovšem bude odehrávat v operním podání!
V nové hře Správně nesprávně uvidíme, jak to chodí při "ubytování v hotelu" podle herců Partičky! Dva z nich vždy situaci zahrají správně, podle bontonu slušného chování, další dva potom tak, jak by to rozhodně vypadat nemělo!
Kdo jsem? V téhle nové hádací hře bude muset Ondra uhodnout, že je šéf skupiny lupičů, která se chystá ukrást Lenina z mauzolea. Jak moc mu to Geňa a Michal svými dotazy usnadní?
Ve hře Džezík si s Partičkou zazpíváme a zatančíme na téma "zumba v kožichu"! V hlavní roli vlnící se boky Richarda Genzera!