5.3.2012

6. března 2012 v 19:14 | Lucka |  Epizody
Schválně, za jak dlouho ve hře Ruce uhodne herecký pedagog Ondřej Sokol, že jeho ruce názorně ukazují studentům, jak se stát dobrým pirátem? No, chvilku si na to počkáme.
Ve hře Čelovka bude v nevědomosti tentokrát Geňa a Igor. Ve vzájemném dialogu by měli odhalit svou totožnost i přesto, že mají tuto informaci tak blízko - napsanou na svém čele!
Dvě věty. Ondřej Sokol, Igor Chmela, Michal Suchánek v rolích policajtů, kteří vtrhli do drogového doupěte… Igor a Michalem mohou na Ondry otázky odpovídat jen pomocí dvou daných věty. Jak tahle akce dopadne?
Zvukové efekty. Na pštrosí farmě, kde se o ty "pravé" zvuky postarají dva dobrovolníci z publika, provází farmář Michal redaktora novin Igora. Co zajímavého na farmě uvidí?
V další oblíbené hře Abeceda, kde na sebe musí věty navazovat v abecedním pořadí uvidíme, jak to probíhá když si na poště chcete poslat balík a pošta ho odmítá.
Opera. V této hře uslyšíme operní zpracování italského songu hudební formace IL DIVO v podání herců Partičky, kteří se pro tuto slavnostní událost neopomněli stylově obléknout!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama