19.3.2012

20. března 2012 v 19:05 | Lucka |  Epizody
V první hře Pro neslyšící nám vysokohorský záchranář Michal Suchánek vysvětlí, jaké nebezpečí zranění končetin nám hrozí na horách. Do znakové řeči rozhovor horského vůdce a redaktora překládá tlumočník Igor Chmela.
STOP. Kdyby to v boxu mezi automechaniky Formule 1 vypadalo tak, jak nám předvedou herci Partičky, moc daleko by závodníci se svými vozy na trati nedojeli!
Do další hry s názvem Poezie zapojil moderátor Dano Dangl také publikum v sále, které pro herce vymyslelo neobvyklé téma této hry a sice "knedlík a potápěč"! Jak si s touhle kombinací slov Partička poradí?
Redaktora Ondřeje Sokola čeká neobvyklé Interview! Jak dlouho mu bude trvat než odhalí, že dělá rozhovor s korejským vůdcem Kim Čong-ilem? A protože každá polovina těla Kim Čong-illa může odpovídat jen jedním slovem, nebude to mít vůbec jednoduché!
Otázka. Už jste někdy absolvovali masáž u masérky? A co u asijské masérky? A co když může asijská masérka vést dialog se svým zákazníkem jen v otázkách? Kam taková asijská masáž těla až povede?
V další hře uslyšíme český song "Což takhle dát si špenát" v asijském podání A capella herců Partičky, kteří kromě zpívání zastanou také funkci doprovodných hudebních nástrojů. Takový česko-asijský mix jste ještě neslyšeli!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama